BAZA POD CIENIE HEAN

Inspiracją do pisania tego bloga będzie moja praca, która zajmuje większą część mojego życia i jest moją pasją. Zajmuję się wizażem i depilacją woskiem, wiedzą z tych właśnie dziedzin będę się tutaj dzielić. Więcej o mojej pracy na www.woskiwizaz.pl Dobierając kosmetyki do makijażu staram się, w miarę możliwości oczywiście, wybierać polskie marki. Wspieram w ten sposób rodzimą gospodarkę i oszczędzam, a umiejętnie wybierając zyskuję jakość nie odbiegającą od drogich, zagranicznych marek. Często poszukuję polskich kosmetyków niedostępnych w sieciówkach i dużych marketach a potem wprowadzam je do sprzedaży w moim gabinecie. Monopol sławnych – drogich marek bardzo utrudnia promocję wielu doskonałych produktów.

Baza pod Ciebie firmy Hean

Dzisiaj o bazie pod cienie Hean, czyli moim ostatnim odkryciu. Nie spodziewałam się że kiedykolwiek zamienię bazę, której używałam na coś innego ale, jak wspominałam zaczęłam poszukiwać polskich zamienników dla kosmetyków i trafiłam na firmę Hean.
Baza ma lekką konsystencję, na powiece jest praktycznie niewidoczna i nie ma skłonności do wysychania w pudełeczku jak niektóre znane mi bazy. Ładnie podbija kolor i zapobiega rolowaniu się cieni w załamaniu powieki. Sprawdza się u mnie w 100 procentach.
Dlaczego warto używać w ogóle bazy? Bez niej mało który cień wytrzyma cały dzień, szczególnie na tzw. „tłustej powiece”. Baza podkreśla kolor cieni i zapobiega ich osypywaniu. Na nałożenie bazy poświęcamy dodatkowo kilka sekund podczas makijażu zatem nie wydłuża to czasu, który musimy sobie zarezerwować rano.

Comments are closed.

NEWSLETTER

Zapisz się a dostaniesz 5% rabatu! Wpisz email, potwierdź rejestrację w otrzymanym mailu.


POLUB NAS!

KONTAKT

WOSK I WIZAŻ
ul. Jana Kilińskiego 30
Łódź, 90-252
881-725-111
www.woskiwizaz.pl
info@woskiwizaz.pl