EPILFREE

Wosk i wizaż - preparat EpilfreeSiwe, ciemne, słabe, mocne – EpilFree działa na wszystkie z nich! Jest to główną zaletą w porównaniu do innych metod, które nie radzą sobie z meszkiem i jasnymi włosami. Co więcej jest odpowiedni dla każdego typu skóry- ciemnej, jasnej i opalonej, co wyróżnia tą metodę na tle innych. EpilFree jest wysoce skutecznym preparatem usuwającym niechciane owłosienie stworzonym przez Dr Joel Konis – wiodącego naukowca z dziedziny kosmetologii. Bazuje na bezpiecznych, naturalnych i syntetycznych składnikach, które skutecznie przerzedzają i spowalniają wzrost włosów na traktowanych EpilFree partiach ciała. Opatentowana formuła stworzona jest na podstawie badań naukowych w dziedzinie podziału komórkowego i doświadczeń Dr Konis w rozwijaniu najnowszych technologii kosmetycznych.

Depilacja EpilFree przebiega dwuetapowo. Najpierw włosy są usuwane w gabinecie za pomocą wosku, następnie aplikowane są odpowiednie preparaty zawierające składniki hamujące podział komórek włosa. Dzięki odpowiedniej formule aktywne substancje wnikają w otwarte, puste mieszki włosowe i działają w ich wnętrzu. Metoda ta jest bezbolesna a najważniejszą informacją jest brak jakichkolwiek przeciwwskazań jeśli chodzi o kolor skóry pacjenta, kolor włosów czy porę roku. Długość serii zabiegowej wynosi od 2 do 10 zabiegów a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Za każdym razem włosów jest coraz mniej i wolniej odrastają.

System EpilFree stosujemy do uzyskania oczekiwanych efektów. Metoda ta wymaga systematycznego wykonywania zabiegów co 3 – 4 tygodnie na ciele oraz co 2- 3 tygodnie na twarzy. Pomiędzy zabiegami nie wolno usuwać włosów w żaden sposób ponieważ muszą mieć długość umożliwiającą depilację woskiem. EpilFree redukuje do 80% wzrost włosa i hamuje cykl wzrostu włosa po serii zabiegów.

Więcej na www.epilfree.pl

top

NEWSLETTER

Zapisz się a dostaniesz 5% rabatu! Wpisz email, potwierdź rejestrację w otrzymanym mailu.


POLUB NAS!

KONTAKT

WOSK I WIZAŻ
ul. Jana Kilińskiego 30
Łódź, 90-252
881-725-111
www.woskiwizaz.pl
info@woskiwizaz.pl