PROFESJONALNY DOBÓR KOSMETYKÓW

Twarz jest naszą wizytówką, głównym elementem jaki widzą ludzie, z którymi rozmawiamy. Makijaż jaki nosimy, decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie robimy podczas kontaktu z drugim człowiekiem. Dlaczego zatem bardzo często kosmetyki do makijażu kupujemy ‘w biegu’, przy okazji zakupów w markecie czy wybierania ubrań. Prawidłowe dopasowanie kosmetyków wymaga nałożenia ich na buzię, sprawdzenia reakcji skóry i naszego samopoczucia w danym makijażu.

Profesjonalny dobór kosmetyków w salonie Wosk i Wizaż.W salonie Wosk i Wizaż zapewniamy w pełni profesjonalny dobór kosmetyków. Umawiając się na taką wizytę masz do dyspozycji godzinę z wizażystką, która zaproponuje najodpowiedniejszy makijaż na wybraną okazję, dopasowany do Twojego stylu i urody. Podczas konsultacji zostaną dobrane kosmetyki z asortymentu naszego sklepu, których jakość i cena z pewnością Cię mile zaskoczą.

 

 

Ile to kosztuje? Sama konsultacja nie wymaga inwestycji ale uczciwie ostrzegamy, że rzadko kiedy nasze klientki wychodzą ze sklepu z pustymi rękami. Jeżeli w dniu konsultacji nie zdecydujesz się na zakup, otrzymasz od nas listę kosmetyków, które zostały dobrane indywidualnie dla Ciebie by móc zakupić je w przyszłości.

top

NEWSLETTER

Zapisz się a dostaniesz 5% rabatu! Wpisz email, potwierdź rejestrację w otrzymanym mailu.


POLUB NAS!

KONTAKT

WOSK I WIZAŻ
ul. Jana Kilińskiego 30
Łódź, 90-252
881-725-111
www.woskiwizaz.pl
info@woskiwizaz.pl