STYLIZACJA BRWI

Wosk i Wizaż - stylizacja brwiBrwi są ‚ramą’ naszej twarzy, nadają jej charakter i wyrazistość. Dobrze dobrany kształt, długość i kolor brwi ma korzystny wpływ na nasz wygląd i pierwsze wrażenie jakie nam towarzyszy.

Zbyt jasne brwi sprawiają że nasza uroda jest lekko rozmyta, brakuje elementu, który uwydatni korzystne elementy naszej twarzy i przykuje uwagę.

Zbyt ciemne brwi nadają twarzy surowości i dominują w ogólnym wizerunku, sprawiając że obserwatorowi trudno zauważyć i docenić nasze atuty np: ładne oczy czy piękną cerę.

Profesjonalna stylizacja brwi obejmuje ich pełne modelowanie, czyli przyciemnienie (jeżeli jest potrzeba), ewentualnie przycięcie i nadanie pasującego kształtu. Całość musi harmonizować z urodą i współgrać z innymi częściami twarzy. Końcowy efekt jest uzyskiwany za pomocą depilacji woskiem.

W przypadku zbyt cienkich brwi można też je wyprowadzić do pożądanego kształtu, wymaga to jednak czasu i cierpliwości. Warto korzystać z profesjonalnej stylizacji, daje to pewność że nasze brwi zostaną potraktowane kompleksowo i z należytą starannością.

NEWSLETTER

Zapisz się a dostaniesz 5% rabatu! Wpisz email, potwierdź rejestrację w otrzymanym mailu.


POLUB NAS!

KONTAKT

WOSK I WIZAŻ
ul. Jana Kilińskiego 30
Łódź, 90-252
881-725-111
www.woskiwizaz.pl
info@woskiwizaz.pl